Sosyal İlişkilerde Sizi
Her Zaman Kazanan Yapacak Sırrı Biliyor musunuz?

Bu sırrı bilmiyorsanız;

Siz hak ederken başkası terfi eder.

Siz daha iyiyken başkası daha çok sevilir.

İlişkilerinizde hep karşı tarafın dediği olur.

Siz çabalarken başkaları daha çok satış yapar.

Siz yönetilirken onlar yönetir.

Siz düşünürken başkası fırsatları değerlendirir.

Siz hayal kurarken o başkasının sevgilisi olur.

Eşinizle bitmek bilmez tartışmalar yaşarsınız.

Zor insanlar hayatınızı çekilmez hale getirir.

İşte o sır!

Her Zaman Kazandıran Sırrı Keşfedin!

Sizde başarılı Pazarlamacıların, Satışçıların, Liderlerin, Yöneticilerin, Politikacıların, Çapkınların ve İş Adamlarının ortak sırrını öğrenin; hayallerinizi süsleyen işe, eşe, sevgiliye ve statüye sahip olun.

Artık bende sosyal ilişkilerimde kendi oyunumu kurup yönetmek istiyorum diyorsanız, İşte-Aşkta-Savaşta Her Zaman Kazandıran Sır SOSYAL ZEKA kitabını okuyarak sosyal ilişkilerinizde kontrolü elinize alın.

İLF: 140 TL ŞİMDİ: 110 TL
KİTABI SATIN ALIN

Başarıya Kısa Yoldan Gidin!

Sosyal Zeka Başarı Eğitimleri alanlarında en iyi ustaların gerçek hayatta kullandıkları stratejileri size öğreterek;

  • Daha fazla mal veya hizmet satmanızı,

  • İnsanları hedefleriniz için motive ederek onlara liderlik etmenizi,

  • Eşinizi-sevgilinizi kendinize âşık etmenizi,

  • Zor insanlarla kolayca başa çıkmanızı,

  • Siyasette ve rekabette başarılı olmanızı, sağlayacaktır.

Zorlukların Üstesinden Birlikte Gelelim!

Sizi dışardan ve uzman bir gözle tetkik edelim.

Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz becerileri belirleyelim.

Size göre özelleştirilmiş çözümleri reçete edelim.

Doğrudan duruma özgü stratejiler geliştirelim.

Danışmanlık hizmetlerimizin iş veya kişisel ilişkilerinizde size nasıl fayda sağlayacağını öğrenmek için hemen aşağıdaki linke tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Kemal Çubukcu
Garanti

Sağlık - Mutluluk - Başarı

Harvard Üniversitesi, Psikiyatrist Dr. Robert Waldinger

1938 yılında başlayan ve 75 yıl süren Harvard Yetişkin Gelişimi Çalışmasından çıkan en net mesaj: İnsanları başarılı, sağlıklı ve mutlu kılan tek şey; iyi-kaliteli- sosyal ilişkiler kurma becerileridir.
Araştırmada, mutsuz ilişkilere sahip ya da yalnız kişilerin genelde acı çektiği, memnuniyetsiz olduğu ve sağlıksız bir yaşam sürdüğü ortaya çıkmıştır.

Soru & Cevap

Sosyal Zeka ile Kişisel İlişkilerde Daha Başarılı Olabilir miyim?

İnsanları kendinize hayran bırakmak, Onları kolayca ikna etmek, Sevgilinizi kendinize âşık etmek, Eşinizle daha iyi iletişim kurmak, Güçlü bir sosyal çevre ve referanslar oluşturmak, Bir üst pozisyona terfi etmek, İş arkadaşlarınız ile rekabet ortamında iyi ilişkiler geliştirmek aynı temel beceriyi gerektirir.

Sosyal Zeka ile Satış ve Pazarlama Alanında Başarılı Olur muyum?

Tam olarak sosyal zekâ ile elde edeceğiniz fayda budur. Esnafların neyi doğru yaptığını anlarsınız ve geliştirdiğimiz yöntemle bunu kolayca kendi işinize uyarlarsınız. Funnel marketing, Network marketing, 7 adımlı satış formülü ve tüm reklam sektörünün satış metin yazarlığının arkasındaki sır Sosyal Zeka’dır.

Sosyal Zeka ile İnsanları Yönetmeyi ve Onlara Liderlik Etmeyi Başarabilir miyim?

Sosyal Zeka, insanların diğer insanları kendileri için etkileme ve yönlendirme üzerine geliştirdikleri incelikli bir düşünme biçimidir. Sosyal Zeka ile oluşturacağınız güç kazanç piramidi; size diğer insanların bilgi ve becerilerini kendiniz için kullanma imkânı verir.

Sosyal Zeka ile Daha İyi Müzakere ve Pazarlık Yapabilir miyim?

Sosyal Zeka, insanlarla deneyimlerden ve sosyal ortamlardaki başarı ve başarısızlıklardan öğrenerek gelişir. Ve bu yüzden daha yaygın olarak “incelik”, “sağduyu” veya “sokak aklı” olarak anılır. Dünyanın en iyi müzakere kitabında pazarlık konusu işlenirken İstanbul kapalı çarşıdaki esnaftan örnek verilmesi tesadüf değildir.

Sosyal Zeka ile İşimde Daha Başarılı Olur muyum?

Yeni bir fikri hazırlayıp sunmak, Çevrenizdeki fırsatları erken görüp daha hızı değerlendirmek ve Alanda yeni bir oyunu kurmak için insanların arzu ve korkularını okumayı öğrenmeniz gerekir. Böylece iş ilişkilerinizde geleceği görme ve yönetme yeteneği kazanırsınız.

Sosyal Zeka ile Siyasette ve Rekabette Kazanır mıyım?

Sosyal Zekanın en belirgin özelliği siyaset ve rekabette iyi olmaktır. Manipülasyon, propaganda, psikolojik harp vb. her türlü etkileme ve yönlendirme stratejisi Sosyal Zeka araç ve süreçleri ile kurulur ve yönetilir. Size mantıklı ve rasyonel gelmeyebilir ama işe yarar. Çünkü hissetmek bir düşünme biçimidir.